Aandacht voor gezonde, vitale en duurzaam inzetbare medewerkers
Voor werkgevers wordt het steeds belangrijker om bij te dragen aan de gezondheid en inzetbaarheid van de werknemers. Dit doe je onder meer door de werknemers periodiek een arbeidsgeneeskundig gezondheidsonderzoek (PMO/PAGO) aan te bieden.
Doel hiervan is het zoveel mogelijk voorkomen van de risico’s die de arbeid voor de gezondheid en de veiligheid van werknemers met zich meebrengt. Het leidt tevens tot advisering aan werkgever en werknemer over gerichte maatregelen die ingezet kunnen worden. Een PMO/PAGO heeft hiermee een sterk preventief karakter.
In artikel 18 van de Arbowet staat beschreven dat een werkgever wettelijk verplicht is om zijn werknemers periodiek de gelegenheid te geven een dergelijk onderzoek te ondergaan. Naast het verplichte karakter hiervan, zien we dat ook steeds vaker de toegevoegde waarde van een PMO/PAGO wordt gezien.
Maar wat moet en kun je nu precies met een PMO/PAGO? Hoe richt je dit voor jouw organisatie op een passende manier in? En hoe maak je dit aantrekkelijk voor jouw werknemers?
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Datum & tijd: Maandag 5 juni 2023 – aanvang 14:00 uur
Duur: Circa 1,5 uur
Locatie: Trendel Arbodienstverlening & Advies – Lemelerberg 33 te Alphen aan den Rijn
De kennissessie zal worden gegevens door Bart Swinkels, arboconsultant bij Trendel.
Deelname aan de kennissessie is geheel kosteloos en op volgorde van aanmelding (beperkt aantal plaatsen beschikbaar).
Heb je vragen? Bel of mail gerust.
Deze sessie is volgeboekt. Houd onze Trendkalender in de gaten voor (eventueel) de datum van een nieuwe sessie.
“Overgestapt naar Trendel voor de persoonlijke aandacht, het kleinschalige, de extra begeleiding waar nodig en de korte lijnen. Dit maken zij volledig waar!”